Описание
Характеристики
Информация для заказа
Генераторна трифазна дизельна станція від🇵🇱 бренду K&D
Тип двигуна-Дизельний 4 тактний
Безперервна потужність -23000 Вт
Максимальна потужність-28750 Вт
Напруга-400;230 В/50 Гц
Рівень шуму -96 Дб
Об'єм паливного баку-50 Л
AVR +
Ручний і електричний запуск - ESTART(поворотом ключа)+електронний запуск
Час роботи:до 11 год
К-сть розеток -2 розетки - 400В/50Гц 32 А 2 розетка-230 В/50 Гц (16А);DC;
Габарити:2100х850x1200
Вага :780 кг
Країна реєстрації бренду -Польща
Гарантія -1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Purflux |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 780 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 230 В |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Количество заряжаемых устройств | 9 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Тип | Зарядная станция |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 356 800 ₴






