Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чеський бензиновий генератор 🇨🇿
HERON Однофазний 5500 KW
Тип двигуна-Бензиновий 4 тактний 390 cм³ 13 кс
Безперервна потужність -5000 Вт
Максимальна потужність-5500 Вт
Напруга-230 В/50 Гц
Рівень шуму -96 Дб
Об'єм паливного баку-24 Л
AVR +
Ручний і електричний запуск - ESTART(поворотом ключа)+електронний запуск ATS
Час роботи:до 10 год
К-сть розеток -3розетки- 230В/50Гц (16А) ;
Вага 83 кг
Країна реєстрації бренду-Чехія
Гарантія -3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATS |
| Страна производитель | Чехия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 83 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 220 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Зарядка батареи | От USB, От автомобильной зарядки, От сети, От солнечной энергии |
| Количество заряжаемых устройств | 9 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | LED лампа, Дисплей, Противоударный корпус, Фонарик |
| Разъемы | DC, Lighting, USB, USB Type-A, micro USB |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 52 000 ₴

