Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тип двигуна-Дизельний 4 тактний 875 cм³ 13 кс
Безперервна потужність -10000 Вт
Максимальна потужність-11000 Вт
Напруга-230 В/50 Гц
Рівень шуму -96 Дб
Об'єм паливного баку-24 Л
AVR +
Ручний і електричний запуск - ESTART(поворотом ключа)+електронний запуск ATS
Час роботи:до 11 год
К-сть розеток -1розетка- 230В/50Гц 32 А 1 розетка-230 В/50 Гц (16А);2 розетки 400В/50 Гц -2 шт 1x 12V DC;перемикання режимів тумблером без втрати потужності
Габарити:1250х660х890
Вага :160,0кг
Країна реєстрації бренду -Німеччина
Гарантія -3 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ATS |
| Страна производитель | Германия |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 220 В |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Зарядка батареи | От USB, От автомобильной зарядки, От сети, От солнечной энергии |
| Количество заряжаемых устройств | 9 |
| Материал корпуса | Металл, Пластик |
| Набор переходников | Да |
| Особенности | LED лампа, Дисплей, Противоударный корпус, Фонарик |
| Разъемы | DC, Lighting, USB, USB Type-A, micro USB |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Черный |
- Цена: 168 500 ₴


